bukur ose hiç

plug

plug 61

22.09.2017 | h. 15:23

Spiunat e ndyrë, sigurimsat vrasës, çunat e oficerave me duar të gjakosura, arrivistat ziliqarë, dështakët e pashpresë, rrenacakët e lindur, delirantët e sëmurë, llupësit e restoranteve, llapaqenat e kafeneve, rrëshqanorët e bodrumeve, insektet e pellgjeve, gjarpërinjtë e kënetave, zhabat e gjirizave, nëpërkat e moçaleve, skilet e skutave, minjtë e vrimave, kriptoislamikët buxhetorë gjoja opozitarë që paguhen nga qeveria për ta mbajtur opozitën në nivele mjerane, bëjnë postime në Fejsbuk që mezi marrin nja 20 lajka prej të njohurve me të cilët pijnë kafe dhe bëjnë muhabet. Ismail Kadarea ka shkruar romane që përpihen nga 20 milionë lexuesa nga të gjitha kontinentet, rracat, moshat, besimet.

të fundit nga plug

plug 60

20.07.2017 | h. 16:31

plug 59

19.07.2017 | h. 11:56

plug 58

07.07.2017 | h. 09:29

plug 57

18.06.2017 | h. 22:14

plug 56

04.06.2017 | h. 12:01

lajmet e fundit

foto

video